Przejawiany kiedy rozmowy schodzą na oczywiste i naturalne kierunki zasileń energetycznych.

Światło przenika całą planetę. Zachodzą tu bezustanne procesy przepływów miłości jej odbierania i odzwierciedlania (dawania). Tak jak u roślin otwierane i zamykane pąki przez kwiaty, tak u zwierząt i ludzi, pełna otwartość podczas świadomości dziennej oraz procesy wykorzystywania i przyswajania przyjętej energii (regeneracji, odnowy – metabolizmu komórek) podczas snu.

To co jest wewnątrz, przejawia się na zewnątrz. Tylko pełne otwarcie na procesy zasilania płynącymi siłami, a więc pełny odbiór mocy daje możliwość kolejno te siły przejawiać (siła sprawcza) – tylko kiedy się dużo przyjmuje wtedy są możliwe konkretne owoce pracy.

Stresy, napięcia, przeciążenia, dysharmonia tylko materialną percepcją to zamknięcie – duch jak kwiat w pęku pozostaje bez otwarcia, a kwiat pozbawiony życiowych wartości (słodyczy i szczęścia) bez opcji jest przemiany w smaczny owoc.

Procesy dawania i przyjmowania sił mają swój wyraz w naturze i są oznaką miłości zewnętrznej: im więcej dajesz tym więcej odbierasz, ale przede wszystkimi miłości wewnętrznej (własnej otwartości i czystości): im więcej odbierasz tym więcej możesz dawać.

W naturze są specyficzne okresy siłami doładowujące (zasilenia wiosenne, letnie, jesienne) i je można śmiało nazwać Świętami.

 

Kategorie: Informacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *