Człowiek (duch i ciało, którym dysponuje) są przewodnikami elektrycznymi. Oznacza to, że mają zdolność odbioru i przekazu energii.

Każdy człowiek jest mobilnym reaktorem sił przyrody (ognia, powietrza, wody, ziemi), które także biorą czynny udział w procesach zasilania.

Energetyka człowieka przejawia się poprzez siłę promieniowania jego aury. To jak silnymi zasobami człowiek dysponuje zależy od jego czystości i stopnia otwartości, oraz tego jak spożytkował uprzednio dany potencjał.

Płynący prąd naprzemienny przejawia się poprzez wpływy (otwartość, odbiory inspiracji, wglądy) oraz wypływy (przejawiane zamiary, myśli, słowa, uczynki). Im więcej energii wykorzystywane jest na pożyteczną, praktyczną i korzystną aktywność, tym więcej siły otrzyma się w skutku zwrotnym.

Otrzymywana siła przejawia się zawsze zdrowiem, witalnością, dobrym samopoczuciem, możliwościami rozwojowymi, potencjałem sprawczym i ogólną wibracją przyciągania sukcesu.

Świadomy człowiek to największe źródło energii odnawialnej bo dzięki jego inicjatywie następuje odnowa i odbudowa siły innych ludzi, a to jest ogromna moc. Żadne inne źródło energii odnawialnej bez opcji jest się równać z człowiekiem, który każdego dnia ma możliwość globalnego oddziaływania. Odbierane właściwe inspiracje i ich realizacja zgodna z miłością odmieniają rzeczywistość ze skutkiem natychmiastowym i to jest piękne.

 

 

Współpraca świadomych ludzi dodatkowo potęguje procesy – każde ogniwo włączając własne siły do obiegu buduje społeczeństwo. Wspólnota oparta o inne wartości całkowicie traci sens, co widać po dzisiejszej izolacji.

Energia to łączność ze źródłem życia, warto więc poznać jak można czerpać z niej na maksa.

Kategorie: Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *