Każdy kolejny dzień przynosi podobną wizję obecnego systemu medycznego: ukryte interesy, symulacje, improwizacje, błędne diagnozy, wymuszane badania i wszystko to dzieje się kosztem całego społeczeństwa, po którym dalej brak oznak dobrobytu zdrowotnego, tudzież bezpieczeństwa i spokoju psychicznego.

Wspominaliśmy o tym już wcześniej TUTAJ, że aktualny system medycyny akademickiej został wprowadzony siłą i przekupstwem jako kolejny format dystrybucji wyrobów chemicznych.

Konstrukcja pomocy zdrowotnej wymaga ewidentnych przemian, każdy człowiek powinien poznać prawa obowiązujące w naturze, nauczyć się profilaktyki zdrowia, zasad zdrowego odżywiania i mieć swobodny dostęp do tej wiedzy (profilaktyka zdrowia powinna być przedmiotem edukacji szkolnej i dyskusji publicznych). Co jest oddalone od natury, bez opcji jest przetrwać próbę czasu – można pompować w to pieniądze i inne zasoby, ale natura i tak znajdzie format destrukcji: na polskim przykładzie jest to deficyt kadr i postępujący chaos organizacyjny.

Bieżący lek-karze tracą swoje systemowe oparcie, gdyż ich wiedza jest ograniczona do przepisywania syntetyków. Brakuje im znajomości podstawowych naturalnych zasad dotyczących energetyki człowieka, regeneracji witalności i uzupełniania sił. Tego typu medycy stanowią nikłe wsparcie, więc jedyną właściwą opcją jest zacząć praktykować świadomą profilaktykę zdrowia we własnym zakresie.

Owszem są specjalizacje medyczne, które mają rację bytu celem bieżących potrzeb interwencyjnych i naprawczych, natomiast kto zadba o siebie we właściwy sposób ten bez potrzeby będzie z tego korzystać. Natura egzekwuje zmiany i zawsze lepiej liczyć na siebie, niż powierzać swoje zdrowie innym.

Informacje uzupełniające:

ARTYKUŁ W TYM TEMACIE

CHIŃSKIE SUBSTANCJE CZYNNE W LEKACH

Kategorie: Informacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *