Dobry sen jest arcyważnym elementem odpoczynku i regeneracji sił witalnych. Dzięki spaniu duch może odreagować i odpocząć od stricte materialnej aktywności cielesnej i tymczasowo “odizolować” się uwagą od ziemskich spraw. Podczas snu ciało wycisza się w swojej aktywności metabolizmu dzięki czemu robi się więcej przestrzeni do przyjmowania, zamiast do zużywania mocy. O poranku ciało wykorzystuje otrzymany zastrzyk energetyczny do realizacji procesów odnowy i odbudowy komórek (regeneracji kontuzji, gojenia ran, wzmocnienia układu odpornościowego, itd.).

Profilaktyka czystości to kompleksowe ujęcie wszelkich czynności sprzyjających lepszemu samopoczuciu. Zachowujemy czystość zarówno na zewnątrz (kąpiele, mycie jamy ustnej, płukanie gardła z bakterii, czystość miejsca pobytu, czystość pożywienia, czystość relacji z innymi, itd.), jak i od wewnątrz (zabiegi wzmagające swobodne przepływy energii, czystość zasiewania, czystość energetyczna miejsc i przedmiotów w bieżącej użyteczności, czystość zatok, czystość jelit, itd.).

Siły natury stanowią o naszym być albo nie być w zdrowiu. Ziemia to siła cielesności wyrażana wyśmienitą żywnością zgodną z naszymi predyspozycjami i potrzebami odżywczymi. Czysta woda to siła swobody zarówno w aspekcie zarządzania stresem jak i pełnej swobody i otwartości dla przepływów energetycznych. Świeże powietrze to siła czystości zachodzących przemian biorąca czynny udział w wewnętrznych procesach metabolizmu i wentylacji ciała. Ogień to potęga czułości gdzie poprzez rozliczne zachwyty, wzruszenia i kompetencje uczuciowego upewniania zgodności podejmowanych decyzji z siłą miłości podążamy optymalnymi drogami inspirujących sukcesów prowadzących nas wprost do wyzwolenia i pełnej samodzielności.

Kolory niosące specyficzny ładunek i moc światła przepływają przez całą naturę w tym również przez centra energetyczne każdego człowieka. Kolory oddziałują swoją siłą na poszczególne organy będące najbliżej danego centrum kręgosłupa. Regularne procesy uzupełniania kolorów są znaczące aby móc funkcjonować w zdrowiu, witalności i sile.

Posłuch miłości to uczuciowe umiejętności sprawdzania podejmowanych przedsięwzięć z płynącą siłą miłości. Po co błądzić skoro można ze spokojem swoją intuicją / przeczuciem na splocie / odbiorami dłońmi sprawdzić czy dany format jest dla korzystny lub szkodliwy? Dzięki tej naturalnej umiejętności życie nabiera prostoty i tak potrzebnej łatwości, a my możemy podążać najlepszymi i najbezpieczniejszymi dla nas drogami.

Dobry zarząd uwagą potrzebny aby móc wykorzystywać w 100% potencjał swoich sił. W uproszczeniu jeśli na to przyzwolimy to hiperaktywny umysł pochłonie swoją materialną uwagą, wątpliwościami i analizami większość zgromadzonej mocy poprzez co zaczyna jej brakować na inne procesy odnowy zdrowia, jak również dochodzi do szkodliwej dysharmonii nadmiernego rozwoju analitycznego rozumu ponad ważne kompetencje zmysłowe i uczuciowe.

Prawdomówność i uczciwość to cnoty szlachetnego człowieka, które w skutku zwrotnym zawsze owocują sukcesami. Osoba przekazująca prawdę w oparciu o własne przeżycia i doświadczenia jest ważnym ogniwem cyklu stworzenia i jako pożyteczna postać otrzymuje dodatkowe transfery rewitalizujących sił sprawczych.

Satysfakcja czyli wdzięczność, świetne relacje partnerskie, osiągane sukcesy, realizowane marzenia mają znaczący wpływ na zachodzące procesy twórcze i krążeniowe w aspektach zarówno energetycznych jak i fizycznych. Siła satysfakcji napędza człowieka do kolejnych działań, doładowuje odwagą, przebojowością, kunsztem, hormonami co także sprzyja lepszemu krążeniu krwi i szybciej postępującym procesom naprawczym.

Mądrość wyborów zgodnych z siłami natury jest kluczowa. Każdy człowiek powinien sięgać tego co jest dla niego pożyteczne i inspirujące, pozytywne i budujące, inspirujące i rozwojowe zamiast zajmować się tym co ściąga uwagę na niskie poziomy zabierając tak siłę i czas. Trzeba wybrać czy podąża się za własnymi odczuciami, talentami i predyspozycjami czy w wersji bardziej ryzykownej powiela tymczasowe schematy rozwiązań.

Ruch to podstawowy czynnik rozwoju i metabolizmu ciała, które wymaga zachowywania świeżości i elastyczności. Ruch sprzyja procesom naprawczym i regeneracyjnym, dobrze wpływa na wymianę tlenową i potrzebę uzupełniania płynów i posiłków. Zwykłe spacery na świeżym powietrzu są świetnym formatem dla każdego człowieka. Sporty jako ruchy bardziej dynamiczne są w zależności od posiadanych predyspozycji często także potrzebne pod warunkiem zachowania właściwej czujności dla otoczenia (bezpieczeństwo, unikać kontuzji) i korzystania z właściwej techniki sportowej (efektywność ponad siłę).

Wiedza to władza. Wyciągając bieżące wnioski z zachodzących sytuacji i wydarzeń, stopniowo zaczyna się kojarzyć zachodzące naturalne zależności, które można później wykorzystywać do regularnej i skutecznej profilaktyki zdrowia. Stając się świadomym naturalnych praw człowiek staje się kowalem swojego losu, jest w centrum wszystkich swoich działań wywołując je i zarządzając nimi dzięki czemu wszystko dookoła nabiera wyśmienitego tempa realizacji osiąganych efektów. Materia zaczyna układać się według wysłanego zapotrzebowania co jest wisienką na torcie i kwintesencją realizacji naturalnych możliwości twórczych człowieka.

Niniejsza informacja jest poszerzająca do argumentów zawartych w naszym poprzednim artykule:
https://www.centrumewolucji.pl/2019/04/26/naturalnosc-zycia-w-zdrowiu-na-czym-polega-skuteczna-profilaktyka/

Kategorie: Informacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *