Cała natura Stworzenia odzwierciedla doskonałość Pana Stworzyciela. Materia, rośliny, zwierzęta, ludzie funkcjonują w ustanowionych prawach, gdzie zachodzą bezustanne procesy zasiewu i zbioru zarówno w materii jak i duchowości. Pory roku to poszczególne okresy dojrzałości. Światło transferujące życiowe energie poprzez kolory.

Ciało człowieka funkcjonujące jak antena nadawczo-odbiorcza to przejaw daru tworzenia danego dla ducha aby móc sobie tu wszystko wyśmienicie przygotować i poukładać. To jak mocno czerpie z płynących możliwości widać po jego bieżącej aurze oraz poziomie rozwoju kolorystycznego (poprzez centra energetyczne), który osiągnął.

Cyfry opisują szlachetne cechy: ich kombinacje takie jak data urodzenia, cyfry partnerstwa są tak wiele wyjaśniające. Słowa oraz ich wydźwięk i znaczenia jako kolejne kluczowe formaty, wszechogarniająca bioróżnorodność, z dynamiką zachodzące sytuacje i zjawiska wszystko swoją symboliką i przekazem szuka naprowadzenia człowieka na drogę do jego indywidualnej doskonałości wewnętrznej.

Dlaczego rozwój osobisty jest taki ważny? Bo tylko poprzez osiągnięcie własnej perfekcji duchowej można zbliżyć się najbliżej do Pana i korzystać z dawanej siły do natychmiastowej realizacji wszelkich zamiarów i potrzeb w każdym aspekcie życia. Wszystko co potrzeba dane jest ludziom aby dojrzewali w sile fizycznej i świadomości duchowej, równowadze i harmonii ale kto z tego skorzysta?

Kategorie: Informacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *