Paleta kolorów przenika całą Naturę. Polacy jaki widać są od podstaw silni sprawnością fizyczną koloru czerwonego. Aczkolwiek mają być mocni przede wszystkim z zakresu dbałości o białą czystości w sferze duchowej, to zapewni wszystko co potrzeba we wszystkich fundamentach życia.

Chów według utartych schematów państwowych jako błędny się całkowicie skończył. Matka Natura przywraca swój ład i to ona teraz najbardziej odzwierciedla uczucia. Negacja jest przepracowywana: wszystko jest możliwe, zamiast nie da się, ja mówię prawdę czy ja nie kłamię? nie zabijaj czy szanuj życie? nie najgorzej czy dobrze? pozytyw czy negatyw? Wraca czas pełnej świadomości i odpowiedzialności sprawczej.

Jeśli myśli i słowa bez bazowania są na uczuciach, prawdzie i czystości to znaczy że opisują zaprogramowaną, z góry zaprojektowaną i zafałszowaną rzeczywistość. Koniec z tym. Człowiek ma moc kształtować teraźniejszość według własnych potrzeb, odczuć i swobody. Człowiek ma możliwość ewolucji i rozwoju siebie bo to gwarantuje mu Natura.

Kto szuka ten znajduje. Co z łatwością podejmowane to będzie z łatwością realizowane… Więcej tego typu naturalnych zależności znajdziecie Państwo w naszym poradniku:

Niniejszym informujemy, że z dniem 08.08.2020 serwis Centrum Ewolucji i Rozwoju staje się częścią globalnej grupy sprawczej RECENTRO.

Kategorie: Informacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *