Akademia profilaktyków zdrowia online

Praktyczny trzymiesięczny kurs profilaktyki zdrowia przeprowadzany za pośrednictwem transmisji online. W sumie jest to dziesięć spotkań po 4 godziny każda, na których kompleksowo omawiamy tematy dotyczące medycyny klasycznej i naturalnych metod przywracania sił witalnych. Kompleksowa pomoc w osiągnięciu połączenia internetowego. Uczestnicy na każdym etapie mają możliwość zadawania pytań za pośrednictwem czatu. Akademia kończy się przyznaniem świadectwa uprawniającego do świadczenia usług z zakresu profilaktyki zdrowia, oraz otrzymaniem narzędzi do kontynuacji pracy. 

Akademia profilaktyków zdrowia stacjonarne

Praktyczny kurs profilaktyki zdrowia w wybranym ośrodku szkoleniowym w Polsce. Dwa noclegi wraz z pełnym i zdrowym wyżywieniem, w sumie trzy dni szkoleniowe – 36 godzin roboczych. Akademia kończy się przyznaniem świadectw uprawniających do świadczenia usług z zakresu profilaktyki zdrowia, oraz otrzymaniem narzędzi do kontynuacji pracy. Koszt 1500 zł / osoba.

Kurs samoobrony video

Kompleksowy kurs z zakresu skutecznych metod obrony ataków, postawy prewencyjnej i profilaktyki własnego bezpieczeństwa. Uczestnicy otrzymują dostęp do materiałów szkoleniowych w formie udostępnionego video, na którym nasi instruktorzy krok po kroku omawiają potrzebne techniki oraz możliwe scenariusze zachowań obronnych. Wiedza dotycząca samoobrony dodaje pewności, odwagi i siły wewnętrznej do radzenia sobie w tego typu napotkanych sytuacjach awaryjnych. 

Zagrożenia i możliwości XXI wieku dla młodzieży video

Seria zajęć dla młodzieży z zakresu potencjalnych zagrożeń i niebezpieczeństw czyhających w świecie realnym jak i wirtualnym, a także klarujących się możliwości i formatów rozwojowych. Omawiamy aspekty radzenia sobie ze stresem, uzależnieniami i nawykami. Wspominamy o zaczytaniach w grach, fonofobii, przekleństwach, prześladowaniach, atakach energetycznych, pozostawianych śladach w internecie, itp. Udostępnianie odcinki video zachęcają do dyskusji i pozostawiania komentarzy co także daje możliwość poznać reakcję rówieśników na często pomijane trudne tematy. Wartość szkoleń to 150 PLN za osobę.