Metody odkwaszające

Proponujemy sprawdzone metody odkwaszania przekwaszonych mięśni i płynów ustrojowych. Poprzez to wspomagamy w szybkim leczeniu nerwic. Wartość usługi zależna jest od podjętego programu odkwaszania oraz potrzebnej asysty.

Odgrzybianie jelit

Poznaj skuteczną metodologię niwelacji nadmiernego zagrzybienia jelit (candida). Wartość usługi zależna jest od regularności sprawdzania zachodzącego progresu niwelacji nadmiaru grzybni oraz wymaganej asysty.

Dietetyka celowa

Doradzimy w aspekcie szybszej realizacji celów żywieniowych (budowa mięśni, rewitalizacja ścięgien i kości, zejście z wagi, budowa wytrzymałości). W tym celu pomożemy przygotować optymalny format żywieniowy. Wartość usługi do uzgodnienia w zależności od potrzeby asystowania.

Rehabilitacja pourazowa

Kompleksowo pomożemy przygotować pakiet rehabilitacji pourazowej (plan żywieniowy, zabiegi energetyczne, metody samouzdrawiania, ćwiczenia wzmacniające). Wartość usługi do uzgodnienia w zależności od potrzeby asystowania.

Ćwiczenia wzmacniające

Doradzamy w zakresie optymalizacji zdrowego funkcjonowania organizmu. Proponujemy praktyczne ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia siłowe, ćwiczenia rozciągania. Wartość usługi zależna od wybranego pakietu doradczego.