Wspólne wyprawy

Dla naszych słuchaczy szykujemy cykliczne wspólne wyprawy eksploracji natury. O zamierzeniach i podejmowanych przygodach powiadamiamy odpowiednio wcześniej aby zdążyć się na nie przygotować.

Spacery i spotkania tematyczne

Organizujemy wspólne spacery na świeżym powietrzu. Nasze spacery mają tematyczny wątek przewodni i w ich trakcie prowadzona jest żywa dyskusja na wybrany temat. Nasi słuchacze są na bieżąco informowani o podejmowanych spotkaniach odpowiednio wcześniej aby móc wziąć w nich udział.

Zabawy i gry terenowe

Przy współpracy z naszymi partnerami organizujemy wspólne zabawy i gry terenowe. Dla zainteresowanych przesyłamy informację wyprzedzającą co do pojawiających się możliwości wzięcia udziału w poszczególnych eventach oraz ich wstępnym kosztorysie.

Obozy ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży

Przy współpracy z naszymi partnerami organizujemy obozy ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży, gdzie prezentowane są praktyczne umiejętności, szlachetne wartości i wszelkie potrzebne niuanse potrzebne dla młodych ludzi aby zbudować w sobie szlachetne cechy. Zainteresowanych powiadamiamy odpowiednio wcześniej celem przyjrzenia się szczegółom pojawiających się możliwości.